Play Station 4 بخریم یا منتظر Play Station 5 بمانیم؟

Play Station 4 بخریم یا منتظر Play Station 5 بمانیم؟

در طی اطلاعات و اخبار جدیدی که شرکت سونی مبنی بر انتشار و اطلاعات کنسول جدید خود (Play Station 5) سوال مبهمی در ذهن گیمر ها به وجود می آید، که آیا Ps4 بخریم یا منتظر Ps5 بمانیم؟

امروز قصد داریم در طی یک مقاله مختصر و مفید جواب این سوال مبهم را برای شما آشکار کنیم.

  پس از بررسی های فراوان برای پاسخ دادن به این سوال(Ps4 بخریم یا منتظر Ps5 بمانیم؟) با توجه به نکات و اطلاعات منتشر شده از شرکت سونی دلایلی برای خرید ps4 وps5 بدست آوردیم که می تواند جواب سوال شما را به صورت واضح دهد.

دلایل خرید PlayStation4

  • حداقل فاصله زمانی ما تا انتشار کنسول play station 5 طبق اطلاعات به دست آمده حداقل ۱۲ ماه می باشد و کسانی که علاقه مند کنسول می باشند و تا به حال تجربه نداشته اند می تواند پیشنهاد خوبی باشد.
  • قیمت کنسول PS4 در زمان انتشار خود حدود ۴۰۰ دلار بود و از کنسول جدید قیمت بالاتری انتظار می رود و اگر توان مالی مناسبی ندارید PS4 گزینه خوبی است.
  • هر کنسول در ابتدای انتشار خود دارای مشکلات متعددی می باشد که در نسخه هایی همچون SLIM و PRO رفع می شود و اگر در این بخش حساس هستید منتظر نمانید و خرید کنید.
  • این بخش متعلق به مقایسه PS4 با XBOX است که این کنسول دارای بازی های متعدد انحصاری می باشد و اگر قید PS5 را زدید به دنبال XBOX نروید.

دلایل خرید PlayStation5

  • طبق اطلاعات به دست آمده این کنسول می تواند تمامی بازی های انحصاری ps4 را اجرا کند پس اگر نگران بازی های انحصاری هستید دیگر این مشکل را فراموش کنید.
  • کنسول بازی PS5 قطعا از لحاظ قدرتمندی از نسخه قبلی خود بسیار در سطح بالاتری قرار دارد پس اگر یک گیمری هستید که برخلاف پول نقاط قوت سخت افزاری برایتان مهم است بهتر است صبور باشید.

 

نتیجه کلی:

در نهایت بسیاری می پرسند که در نهایت منتظر بمانیم و یا دست به خرید بزنیم و باید در مورد این سوال بگوییم که جواب این مساله برای همه یکی نمی باشد شما می توانید بر اساس دلایل و توان مالی خود در این موضوع اقدامی انجام دهید .

 

منبع : gaming-club.ir

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها