ارسال به سراسر کشور

روش پرداخت امن

ضمانت اصل بودن کالا

تضمین بهترین قیمت

الکترونیک آرتز در جریان رویداد EA Play 2020، رسما بازی فیفا ۲۱ را معرفی و تاریخ انتشار آن را اعلام کرد. رویداد EA Play 2020
0
شب گذشته (۲۶ تیر ۹۹) در جریان یکی از بزرگترین هک‌های تاریخ شبکه‌های اجتماعی، اکانت رسمی تعدادی زیادی از افراد مشهور و چند کمپانی بزرگ
0

طبق خبری که شرکت بازی‌سازی کونامی ساعتی پیش اعلام کرد، امسال شماره‌ی جدیدی از مجموعه بازی‌های Pro Evolution Soccer عرضه نخواهد شد. کونامی گفته که تمرکز آن‌ها
0
الکترونیک آرتز در جریان رویداد EA Play 2020، رسما بازی فیفا ۲۱ را معرفی و تاریخ انتشار آن را اعلام کرد. رویداد EA Play 2020
0
در طی اطلاعات و اخبار جدیدی که شرکت سونی مبنی بر انتشار و اطلاعات کنسول جدید خود (Play Station 5) سوال مبهمی در ذهن گیمر ها به وجود می
0
شب گذشته (۲۶ تیر ۹۹) در جریان یکی از بزرگترین هک‌های تاریخ شبکه‌های اجتماعی، اکانت رسمی تعدادی زیادی از افراد مشهور و چند کمپانی بزرگ
0

قوانین و مقررات

دقت فرمائید تمام قوانین و مقررات فروشگاه آنلاین آپ به شرح زیر جهت جلوگیری از ایجاد ابهامات و جلب رضایت شما خریداران محترم به صورت شفاف آورده ذکر گردیده و خواهشمند است قبل از هر گونه اقدام به ثبت خرید و یا ارسال درخواست پشتیبانی به تلگرام و یا بخش گفتگوی آنلاین سایت با دقت قوانین سایت را مطالعه نمائید و در صورت بروز هر گونه ابهام و یا طرح پرسش با پشتیبانی در تماس باشید.

خرید شما از سایت به منزله مطالعه قوانین تلقی گردیده لذا طرح هرگونه پرسش و درخواست خارح از قوانین سایت مستلزم بررسی نمی باشد.

خدمات فروشگاه

ارائه خدمات مشتمل بر دسترسی به فروشگاه های توزیع محصولات دیجیتال دارای محدودیت از طریق فروش گیف کارت ، اعتبارنامه پولی ، کی کد تخفیف و خرید ، اکانت دسترسی و… می باشد و جهت طرح درخواست می توانید با پشتیبانی تلگرام (۰۹۹۲۰۵۵۸۵۲۲) با ایدی (OnlineUP_Support@) و یا از طریق پشتیبانی آنلاین سایت با گفتگو با همکاران ما اقدام نمائید.

تحویل سفارش

تلاش ما بر این است که در اسرع وقت به تمام سفارشات رسیدگی شود اما با توجه به پیش آمد روزهای شلوغ کاری ممکن است این فرآیند بین ۲ تا ۷۲ ساعت زمان ببرد پیشاپیش  از صبر و شکیبایی شما سپاس گذاریم.

قوانین خرید و فروش به غیر

با توجه به نوع محصول در حال ارائه لازم است بیان کینم امکان عودت محصولات با توجه به ماهیت  فیزیکی نبودن و دیجیتالی بودن ممکن نیست و پس از تحویل سفارش ، صاحب و مالک ان شما می باشید و امکان فروش ان به غیر توسط شما آزاد و هیچگونه محدودیت از سوی آنلاین آپ به آن اعمال نخواهد شد.

قوانین فروش محصول به ما

عزیزانی که قصد همکاری با ما را دارند می بایست با پشتیبانی سایت تماس و بعد از بررسی مشخصات هویتی و تایید قوانین این درخواست میسر خواهد شد.

زمان تحویل

پس از ثبت و پرداخت همکاران ما از طریق پست الکترونیکی و شماره تماس اعلامی در هنگام ثبت نام با شما ارتباط گرفته (حداقل ۲ و حداکثر ۷۲ ساعت بعد از پرداخت ) و نسبت به تحویل سفارش و چگونگی بهره برداری مشاوره های ملزوم را ارائه خواهد داد در صورتی که پس از گذشت ۷۲ ساعت از خرید روند فوق واقع نگردید می توانید شخصاً با ارسال شماره پیگیری سفارش و مشخصات با پشتیبانی ما در تلگرام تماس حاصل فرمائید تا روند رسیدگی به درخواستتان با سرعت بالاتری اعمال شود.

گیفیت کارت

تمام گیفیت کارت های موجود در فروشگاه به صورت قانونی و سفارشی بوده که میتوانید بعد از تحویل در هر زمان استفاده کنید تحویل گیفیت کارت ها به صورت انی می باشد

گارانتی بازگشت وجه

این مطلب اهمیت بسیار زیادی برخوردار است قبل از خرید در بخش ویژگی های محصول نوع گارانتی و مدت زمان پشتیبانی ما بیان شده و در مورد گرانتی های محصولات شما می توانید با توجه به دفعات ترمیم محصول (بیان شده در بخش ویژگی محصول) نسبت به درخواست ترمیم دسترسی و پشتیبانی اقدام کنید در خصوص محصولاتی که فاقد گارانتی بوده و نوع دسترسی اشتراکی می باشد امکان ثبت درخواست ترمیم جایز نیست و بدیعی است به این گونه از درخواست ها پاسخی داده نخواهد شد ، لازم بذکر است تمام محصولاتی که شامل  گارانتی هستند شما تا ۷ روز بعد از ثبت سفارش در صورتی که محصول دارای مشکل باشد  میتوانید با ارتباط با پشتیبانی سفارش خود را لغو و در اسرع وقت وجه خود را دریافت نمائید.

تحریم و محدودیت دسترسی

خریدار محترم در هنگام خرید لازم است با توجه به بخش ویژگی ها خاصیت “شامل تحریم و محدودیت دسترسی” نسبت به اتصال با ادرس پروتکل اینترنتی (IP) کشور ذکر شده در بخش مالک اکانت اقدام کنند تا از مسدود شدن اکانت خود محافظت کنند ، در صورتی که در این باره اطلاعات و امکانات کافی را نداشته باشید شرایط مشاوره پس از خرید از طریق ارسال پیام با پیشتیبانی آنلاین و تلگرام سایت به صورت رایگان برای شما ممکن بوده و با توجه به موارد متذکر شده در صورت انسداد (Ban) دسترسی واگذار شده به شما،  فروشگاه آنلاین آپ هیچگونه مسئولیتی را برعهده نخواهد گرفت .

بازی های فیریکی

بازی های فیزیکی را از طریق پست ارسال می شود و بعد از ثبت سفارش در روزهای اداری تحویل سازمان پست جمهوری اسلامی داده میشود و بارکد بسته شما به شما پیامک داده میشود و تا تحویل شما از جانب پست تمام مسئولیت بسته بندی صحیح به عهده فروشگاه انلاین آپ بوده و در صورت برگشت کالا توسط پس ما مجددآض آن را برای شما ارسال خواهیم کرد.

باطل شدن گارانتی

ایجاد هر گونه تغییر بر روی اکانت هایی که در بخش ویژگی امکان تغییر مشخصات برای آن غیر مجاز بیان شده شامل  سلب امتیاز – تغییر رمز عبور – تغییر ایمیل – دستکاری مشخصات اکانت – دستکاری امنیت حساب و یا هر گونه تغییر که موجب تغییر شناسنامه اکانت شود منجر به ابطال  گارانتی اکانت خریداری شده می گردد و آنلاین آپ  در هیچ شرایطی مسئولیت تغییرات ایجاد شده را نخواهد پذیرفت.

حقوق مادی و معنوی

هرگونه کپی بردار بدون هماهنگی و ذکر منبع از فروشگاه آنلاین آپ از لحاظ شرعی حرام و از دیدگاه قانونی پیگیری خواهد شد.

قوانین کلی 

تمام قوانین و مقررات سایت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از قوانین حق پیگیری از مراجع قانونی برای فروشگاه محفوظ و ملزوم می باشد.